Archiv

Zde jsme pro vás vložili odkazy, statě, články, které byly aktuální v minulosti

 

Tato sekce má své podkategorie. 

Ty naleznete v menu pod záložkou "Archiv".

Vánoční program od královéhradeckého Katechetického centra

Naše drahé rodiny, milí farníci.

nabízíme Vám Vánoční program, který jsme obdrželi od královéhradeckého Katechetického centra. Program je určený pro všechny malé i velké bez rozdílu věku, každý si v něm jistě najde své a to nejen děti, ale i dospělí. 

Program začíná 24. prosince a trvá až do 7. ledna. 

Není však nutné realizovat ho každý den, záleží na rodině, jak ho použije. Program obsahuje úryvky z liturgických textů na daný den, texty k zamyšlení, a především aktivity pro mladší i starší děti, které mohou dělat samy nebo společně s rodiči.

Přejeme Vám radostné Vánoce s našim společným vzácným Božím dítětem a v novém roce 2021 dobré zdraví, zdravou víru a Boží požehnání!


Zde naleznete přílohy Vánočního programu ke stažení: