PROHLÍDKY KOSTELA A VARHAN 2023 -

zřejmě ;) 770. narozeniny kostela

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, DĚKUJEME SRDEČNĚ ZA VŠECHNA KRÁSNÁ A POŽEHNANÁ SETKÁNÍ BĚHEM PRÁZDNIN. BUDEME SE TĚŠIT NA VAŠE "ZA ROK NA VIDĚNOU" !

"Letos bychom vám proto chtěli více zpívat a hrát."

Nevšední prohlídky kostela a varhan a krátký koncert, jsou skvělým tipem na výlet v oblasti Police nad Metují a Broumovska!

Zavítejte do našeho raně gotického chrámu, který se začal stavět v roce 1253.

Pro návštěvníky, během léta, máme připravenou zážitkovou komentovanou prohlídku kostela, kterou zahrnuje také prohlídka varhanní kruchty z roku 1760 + varhan samotných.

Dozvíte se, jak varhany vypadají, jak se na ně hraje.

A na závěr se rozloučíme hraným a zpívaným koncertem.

Na památku si můžete otisknout naše ručně malované razítko s Pannou Marií a polickým kostelem, a vyzdobíte si tak Váš turistický památníček.

Délka programu 90min.

Doporučujeme teplejší oděv.

Vstupné dobrovolné, hradí se na konci programu.

Výlet v Polici nad Metují, který stojí za to!

Srdečně vás zveme na uvolněně prožitou hodinku a půl.

POPTEJTE TERMÍN PRO SVOU PROHLÍDKU

Upozornění:

Pokud budete zkoušet telefonickou objednávku prohlídky mimo nabízený termín a stane se, že se nedovoláte, mějte prosím strpení. Zavolám co nejdříve zpět.

Děkuji.

Kateřina Pfeiferová